SEO tekstai

SEO tekstai – tai tekstai, kurių rašymo tikslas – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms arba, kitaip tariant, iškėlimas į aukščiausias pozicijas. Priešingai, nei mano kai kurie žmonės, šie tekstai nėra bet kokia atmestinai sukurpta rašliava su daugybe pavartotų raktinių žodžių.

Pirmiausia reikėtų užsiminti apie SEO straipsnių apimtį. Populiariausias intervalas – 250–350 žodžių. Tai tarytum aukso viduriukas. Tiek žodžių užtenka pristatyti bei glaustai išplėtoti temą, tačiau tinklalapio lankytojai nepavargsta, kol viską perskaito. Žinoma, kur kas ilgesni tekstai su kokybišku turiniu taip pat yra iškilti padedanti priemonė.

Svarbi SEO teksto dalis – raktiniai žodžiai. Taip, buvo paminėta, jog esmė ne jų daugybėje, tačiau dažniausiai vadovaujamasi tam tikrais standartais. Įprasta manyti, kad aukščiausia raktažodžių riba tekste gali būti 2%. Kitu atveju tekstas tampa sunkiai skaitomas, nenatūralus ir nerišlus. O ir paieškos sistemų toks straipsnis gali būti įvertintas negatyviai.

SEO teksto parašymas – dar ne viskas. Tokie straipsniai paprastai talpinami į straipsnių katalogus ar kitas svetaines. Kiekviename straipsnyje įpinama keletas atgalinių nuorodų. Pastarųjų dėka į norimą svetainę pritraukiama lankytojų. Be to, taip paieškos sistemų reitinguose kyla puslapio pozicija.

Rašant SEO tekstą reikia išlaikyti tam tikros struktūros pamatus, tačiau tuo pat metu būtina orientuotis į skaitytojus ir pateikti aukštą kokybę. Pastaroji suteiks daugiau naudos negu tuzinai raktinių žodžių, sudarkančių visą straipsnį.

Tekstinė reklama – Tai yra efektyviausia ir pigiausia reklama internete. Tekstinė reklama, būna informacinio pobūdžio apie jūsų prekę ar paslaugą, su nuo nuoroda į jūsų tinklalapį. Tokie tekstai,  būna skirti paieškos sistemos robotams arba tikriems skaitytojams. Parinksime efektyviausią būdą ir šią tekstinę reklamą publikuosime kokybiškuose puslapiuose.

SEO tekstų rašymas – Rašome seo tekstus ir straipsnius su jūsų norimais raktažodžiais, kuriuos galėsite publikuoti asmeniniuose tinklaraščiuose (Blog’e), taip pat savo įmonės interneto puslapiuose.

SEO tinklaraščių (Blog’ų) kūrimas – Visiškai nuo nulio, kuriame nišinius tinklaraščius, jūsų norimomis temomis. Užpildysime tinklaraštį kokybišku turiniu, bei nuorodomis į jūsų norimus puslapius.