Lietuviškų DVS gamintojų apžvalga

Populiariausi lietuviškų duomenų valdymo sistemų gamintojai.

Lietuvoje yra ne viena duomenų valdymo sistemų paslaugas siūlanti įmonė. Kurią išsirinkti norintiems gero kainos ir kokybės santykio? Pabandysime apžvelgti populiariausias.

 UAB „DocLogix“

Viena populiariausių ir ryškiausių lyderių yra DocLogix. Tai yra elektroninių dokumentų valdymo sprendimų gamintoja, turinti daugiau nei 16 metų produktų kūrimo patirties, nemažą partnerių tinklą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. DocLogix taip pat vykdo plėtrą į Ukrainą, Rusiją, Turkmėnistaną, Azerbaidžana. Šiandien DocLogix bendruomenė jungia daugiau nei 22 000 sistemų vartotojų Pabaltijo šalyse bei Lenkijoje.

play.google.com galima rasti ir android platformai skirtą mobilią programėlę (DocLogix mobili darbo vieta). Apie ją plačiau:

UAB „Sintagma“ – Avilys

Dokumentų ir procesų valdymo sistema „Avilys” (@vilys) skirta vidutinėms ir didelėms verslo bei viešojo sektoriaus organizacijoms.

Daugiau informacijos apie Sintagmą, jos patirtį ir projektus skaitykite šiame pdf dokumente: Nuoroda

UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ – eBiuras

ebiuro sistema, yra skirta įmonėms kurioms reikia palengvinti darbą su dokumentais, pagerinti darbo organizavimą, pakelti organizacijos darbuotojų darbo našumą, užtikrinti gerą organizacijos darbuotojų komunikaciją bei sumažinti dokumentų valdymo išlaidas.

ebiuras.com svetainėje užpildę registracijos formą, turėsite galimybę išbandyti sistemos demo versiją. Prisijungimus prie sistemos gausite el.paštu. Kaip veikia ebiuras sistema, sužinosite pažiūrėję video demonstraciją:

UAB „IT city“ Document city – dokumentų valdymo sistema

Tai dar viena dokumentų valdymo sistema, susisteminanti visus darbo procesus su dokumentais. Ši įmonė taip pat atlieka daug IT sprendimų, pagal individualius klientų poreikius.

 

, , , , , , , , ,