Kalbų ministerija

kalbu-ministerija-logotipasKaip sukuriamas juvelyrinis dirbinys, sumaišius sidabrą ir varį, taip mes sujungėme tris elementus – bendravimą, kultūrą ir kalbą. Mūsų praba šiuo atveju yra visų šių dalių harmoninga sintezė. Kalbų mokykla KALBŲ MINISTERIJA to tikslo vedina ir susikūrė, siekdama supažindinti su visais šiais elementais per kalbos kursus, socialinių ir kultūrinių klubų veiklą. Nes KM svarbiausia – kultūrinės aplinkos pažinimas ir puoselėjimas bendravimas.

Kauno miesto gatvėse driekiasi jaukiomis vietomis užeiti, kviečia iškabos ir viena už kitą iškalbingesnės vitrinos, tačiau mes juk žengiame vidun ne vien troškio pojūčiui numalšinti. Kartais tai būna susitikimas su draugais, kartais pasėdėjimas vartant įdomų straipsnį tačiau kartais laikas prisipildo tylos pauzių, kurias kažkaip galima būtų užpildyti. Kadangi vienas pagrindinių KM siekių – bendravimas, mokykla siekia tai įgyvendinti organizuodama klubo susitikimus, kuriose nariai kas kartą, užsukę į kavinę, apsupti jaukios aplinkos, susitiks su naujais svečiais, pakviestais iš skirtingų veiklos sričių. Ar tai bus menininkai, fotografai, architektai, aktoriai ar kitų įdomių specialybių atstovai ar įdomios asmenybės iš gatvės, susitikimų metu svečiai pristatys save, kalbės apie savo veiklas, pasidalins savo patirtimis, o taip pat padovanos nariams savas įžvalgas, apmąstymus. KM pažada, kad kiekvienam nukris po kultūros žiedą.

kalbu-ministerija-susitikimasKlubo tikslas – praplėsti žmonių akiratį, suteikti galimybę bendrauti gyvai, žvelgiant į akis, pakalbinti asmenybes, kuriais jie žavisi, jų knygas skaito, fotografijomis ir kitais kūrybos darbais gėrisi, tačiau niekuomet neturėjo progos susitikti. Klubo nariai aspikeis nuomonėmis, diksutuos, bendraus tarpusavyje, tuo pačiu praplės bendravimo spektrą. Pagrindinis klubo tikslas – skatinti žmones bendrauti, burtis žmonėms, turintiems bendrų idėjų, pomėgių. Klubas bus ta vieta, kur žmonės galės papasakoti apie save – ką jie veikią, kuo jie tiki ir apie ką svajoja., išsakyti savo nuomonę. KM klubo lankytojai – tai jauni savo mintimis, požiūriu ir polėkiu, mėgstantys plėsti savo akiratį, tobulėti, lankytis renginiuose žmonės, norintys pasidalinti savo įspūdžiais, gal būt papasakoti apie pačių kultūrinius kelius ir idėjas, gal būt po susitikimo imtis jų įgyvendinimo. Ir iš ties – kiek daug aplinkui mus kūrybingų, kuriančių ekspresionistų ar modernistų, realistų ar romantikų, asmenybių bestengiančių kažką po savęs palikti. Kad ir kas jie bebūtų, tai yra tie žmones, kurie yra visuomet laukiami tarp mūsų. Kartais nereikia ieškoti priežasčų ar pasiteisinimų, kartais reikia kliautis fantazija,  ne protu…

KM visuomet yra atvira bendarvimui, pasiūlymams ir naujiems susitikimams.

Nuoroda į KALBŲ MINISTERIJOS internetinį puslapį.